Campaign Photo

Kilo Kontrolü Zihinde Başlar

2019 yılının ikinci koruyucu sağlık kampanyası olan ‘Kilo Kontrolü’ kampanyamızın temasını Kilo Kontrolü Zihinde Başlar” olarak belirledik. Eczacının koruyucu sağlıktaki vazgeçilmez rolünü ve sağlık alanında yaratabileceği katma değerin önemini bu kampanyamızla bir kez daha ortaya koymaya çalışacağız.

Kampanyanın amacı;

• Fazla kilolu, hareketsiz ve sağlıksız beslenen kişilere eczaneden verilecek tavsiyelerle diyabet, kardiyovasküler hastalık, kanser, uyku apnesi gibi birçok hastalık risklerinin düşürülmesine yardımcı olmak.
• Hareket ve doğru beslenme ile kilo verememenin altında yatan fizyolojik ve metabolik sebepler hakkında farkındalık yaratmak, gerektiği durumda hekime yönlendirmek.

 

Kampanyamızın amacına ulaşması için ekte ilettiğimiz kampanya yöntemindeki uygulama adımlarını hep birlikte aynı şekilde izliyor olmamız son derece önemlidir.

Afiş ve broşür bugün itibariyle kargoya verilmiş olup, yarından itibaren eczanelerinize teslim edilecektir.

 

VKİ ölçümü için hazırladığımız online ölçüm testini her eczanemizin en 50 kişiye uygulaması kampanyamız açısından büyük bir başarı olacaktır. Kampanya boyunca en fazla ölçüm yapan eczaneye sürpriz bir hediyemiz olup, kampanya sonunda kazanan eczane açıklanacaktır.

 

Ayrıca sosyal medya da paylaşmak için hazırladığımız tüketici bilgilendirme videosunu da kendi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmanızı önemle rica ederiz.

 

VKİ Vücut Kitle Endeksi ve tüketici videomuz sosyal medya hesaplarımızda paylaşılmıştır.

 

Kampanyamızın başarılı geçmesi dileğiyle.