HABERLER
Yıl sonu değerlendirme ve eğitim toplantımızı FIP Dünya Eczacılar Birliği Profesyonel Sekreteri ECZ. EMA PAULINA’nın katılımıyla gerçekleştirdik!
Etkin Eczacılık Derneği yıl sonu değerlendirme ve eğitim toplantısı, üyelerimiz ve eğitimleriyle katkı veren konuşmacılarımızın katılımıyla 12-14 Aralık’ta Antalya Royal Wings Otel’de gerçekleşti.

2014 yılı çalışmalarının değerlendirildiği ve 2015 yılına yönelik planların konuşulduğu toplantıya FIP DÜNYA ECZACILAR BİRLİĞİ Profesyonel Sekreteri ECZ. EMA PAULINA da katıldı ve “FIP 2020 VİZYONU”nu anlattığı bir sunum gerçekleştirdi.

Etkin Eczacılık Derneği Başkanı Ayşegül Yıldız’ın “2014 Çalışma Raporunu” paylaştığı toplantıda, Bayer’den Sevil Becan “Bugünün Eczanesi Nasıl Yönetilmeli?”, Bayer’den Prof. Dr. Ertuğrul Aydemir “Saç Sağlığı”, Etkin Eczacılık Derneği üyelerinden Doç. Dr. Mesut Sancar “Polifarmasi”, Bioderma’dan Bayram Kaymak “Kış ve Cilt Sağlığı”, Ekser Danışmanlık’tan Elif Alpcan “Çalışan Bağlılığında Liderin Rolü”, Pfizer’den Prof. Dr. Ali Mert “Erişkin Aşılama”, Eczacıbaşı’dan Prof. Dr. Selçuk Yılmaz “Ağız Diş Sağlığı”, Eczacıbaşı’ndan Nevşah Fidan “Nefes Terapisi”, Reckitt Benckiser’den Fikret Küçükkoyuncu ise “Portföy Yönetimi ve Fiyatlandırma” ile “Teşhir Alan Yönetimi” konularında sunum ve konuşma yaptılar.