HABERLER
Üyemiz Şule İlkkurşunlu “Engelsiz İlaç” projesi ile TİSK Kurumsal Sosyal Sorumluluk Büyük Ödülü’nü aldı
Avrupa Birliği’nin finansman desteği ile Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK)’in liderliğinde yürütülen, Herkes İçin Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) Projesi kapsamında düzenlenen “TİSK 2014 Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülleri” yarışmasında, Üyemiz Şule İlkkurşunlu’nun Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Çevreci Eczacılar Kooperatifi (ÇEKOOP), yarışmaya katıldığı “Engelsiz İlaç“ projesi ile TİSK KSS Büyük Ödülü’nü kazandı. Ödüller, 17 Eylül 2014 tarihinde İstanbul Le Meridien Otel’ de düzenlenen Ulusal Konferans ve Ödül Töreni’nde sahiplerine sunuldu.

Milletvekilleri, Bakan ve Bakan Yardımcılarının da katıldığı törene ÇEKOOP Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Şule İlkkurşunlu, Yönetim Kurulu üyeleri Ecz. Seval Ünlüerler, Ecz. Cemaleddin Saraç, Ecz. Demet Toker ve Denetleme Kurulu üyesi Ecz. Gönül Ocak ve proje ortaklarından olan Çağdaş Görmeyenler Derneği’nin Başkanı Ufuk Özen katılım gösterdiler. 

Bu ödül, Altın Havan 2013 Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi Ödülü’nden sonra “Engelsiz İlaç” projesinin almış olduğu ikinci ödül olarak yerini aldı.