HAKIMIZDA > BİZ KİMİZ
BİZ KİMİZ

2009 yılında kurulan Etkin Eczacılık Derneği’nin üye profili eczanelerinde iyi eczacılık uygulamalarını temel alarak, mesleki ve ticari olarak güçlenmeyi hedefleyen, örgütlü olmanın gücüne inanan, eğitime, yeniliğe açık eczacılardan oluşmaktadır.

Yönetim kurulumuz 7 kişi, denetleme kurulumuz ise 3 kişiden oluşmaktadır. Ayrıca ağırlıklı olarak genç üyelerimizden oluşan bir de icra kurulumuz bulunmaktadır.

Eczacılık Fakültesi öğrencilerinden oluşan Gençlik Platformu, eczacı adaylarının henüz öğrenciyken eczacılık alanındaki gelişmelerden haberdar olmaları, derneğin projelerinde aktif yer almaları için oluşturulmuştur.

Derneğimizde mümkün olduğu kadar katılımcı yönetim temel alınmakta ve üyelerimiz çeşitli komisyonlarımızda görev alarak hizmet üretimine katılmaktadır. Bu komisyonlar Eğitim, Basın Yayın, Ürün Değerlendirme, Sosyal İşler, Yasal İşler komisyonlarıdır.

Ayrıca stratejik yönetim “Etkin Eczacılık Derneği” tarafından, operasyon ise kurulan “Etkin Eczacılık Derneği İktisadi İşletmesi” üzerinden yürütülmektedir.


Dernek Tüzüğü Yönetim Kurulu Denetleme Kurulu